2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Słomniki
Dodane 13 maja 2024

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym, zjazdu na każdy weekend

Lokalizacja

Słomniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

  • Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym, plandeka

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pojazdów w oparciu o kontakt z Dyspozytorem

  • Wypełnianie dokumentacji Transportowej

  • Prawidłowe zabezpieczenie towaru

  • Wypełnianie zadań Transportowych

To oferujemy:

  • Umowę o prace

  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo

  • Trasy głównie na zachód Europy (Niemcy)

  • Zjazdu na każdy weekend

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pojazdy w pełni wyposażone w zautomatyzowane systemy poboru opłat

  • Nowoczesny ekologiczny tabor

  • Karty paliwowe i karty płatnicze (na parkingi)

  • Flotę wyposażoną w komfortowe auta marki Mercedes z automatycznymi skrzyniami biegów,

Nasze wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do przewozu rzeczy

  • Doświadczenie w transporcie towarów,

  • Świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca

  •  Dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność

  •  Dbałość o powierzony sprzęt

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr +48**********66

Lokalizacja

Słomniki,

Małopolskie

Małopolskie, Słomniki
ID: 775580271