2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Pionki
Dodane 07 maja 2024

KIEROWCA C+E transport krajowy

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pionki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca u dystrybutora materiałów hutniczych,

zakres pracy to dostawy do klientów, przywóz towarów na magazyn,świadczenie dodatkowych usług transportowych, Praca planowana od Poniedziałku do Piątku. Auto Daf xf 106 naczepa firanka oraz czasami platforma. Stałe i terminowe wynagrodzenie. Umowa o pracę.

Obowiązki:

  • Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw.

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy.

  • karta kierowcy

  • świadectwo kwalifikacji zawodowych

  • Brak wykroczeń drogowych.

  • Dobra znajomość przepisów bezpieczeństwa.

  • doświadczenie na ciągniku siodłowy z naczepa min 2 lata

  • dodatkowy atut ADR podstawowe

Prosimy o wysłanie CV

Lokalizacja

Pionki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pionki
ID: 916762422