2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Lubawa
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca C+E Lubawa

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma MM Spedition aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: IKEA Industry Lubawa

Opis stanowiska:

  • podstawianie naczep do załadunku w shuntingu na terenie zakładu IKEA

  • praca ciągnikiem specjalistycznym typu Kalmar, Terberg

  • praca w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6

  • poniedziałek 6.00-sobota 6.00 (czasami soboty w nadgodzinach)

  • zastępstwa za innych kierowców podczas urlopów oraz L4

Wymagania:

odpowiedzialność za powierzone zadania

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • dbanie o powierzone narzędzia pracy

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy kat. C+E

  • aktualny kurs na przewóz rzeczy

  • posiadanie aktualnej karty kierowcy

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz praca w zespole

  • miejsce zamieszkania - okolice Lubawy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami prawa

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

  • pracę na terenie Polski

Prosimy o nadsyłanie swoich CV na adres mailowy.

Możliwy również kontakt telefoniczny w godz. 8-18.

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 914373548