2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Kalisz
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca C+E, Kalisz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Green Basket Sp. z o.o. – hurtownia owoców i warzyw, mieszcząca się przy ulicy Floriana Krygiera 1 w Szczecinie, poszukuje kierowcy w Kaliszu.

Kierowca C+E

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - bezpośrednio z firmą Green Basket

  • Przyjazną atmosferę - możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenie wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe przez doświadczonych pracowników oraz wewnętrzne szkolenia z kompetencji miękkich

  • Pakiet socjalny - Karta MultiSport, paczki wielkanocne, premie bożonarodzeniowe, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników, zniżki pracownicze na asortyment

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Karta kierowcy

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

  • Odpowiedzialność i motywację do pracy

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowy atutem

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dostaw wraz z załadunkiem i rozładunkiem

  • Rozwożenie towarów według potrzeb hurtowni

  • Dbanie o stan techniczny i czystość floty

Zainteresowany ?

Prześlij nam swoje CV

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 843019393