2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Dodane 15 maja 2024

kelnerka/kelner do kociej kawiarni

Wynagrodzenie

26 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z otwarciem nowego lokalu i rozwojem marki Klubokawiarnia Miau Grau poszukuje

pracowników na stanowiska: Kelnerka/Kelner

Lokalizacja Rondo Daszyńskiego.

Oferujemy:

 stabilną i pełną wyzwań pracę,

 wynagrodzenie podstawowe płatne zawsze do 10 każdego miesiąca + premie i tipy,

 możliwość przystąpienia do programu Multisport,

 szkolenia pracownicze,

 elastyczny grafik i pracę zmianową,

 przyjazną atmosferę i codzienna dawkę energii w postaci Staff Meal’u.

Obowiązki:

 Zbieranie i rozliczanie zamówień gości

 Serwowanie potraw i napojów do stolika

 Znajomość dań z karty

 Znajomość zasad savoir vivre kelnera

 Dbałość o czystość na stanowisku pracy.

 Praca w zespole, ale i w pojedynkę

Dodatkowe atuty

 Wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod wpływem stresu

 Znajomość języka angielskiego

 Dyspozycyjność

 Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność

 Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagane aktualne wyniki badań sanepidu oraz dyspozycyjność.