2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Tychy
Dodane 30 kwietnia 2024

KELNER - Sprzedawca

Wynagrodzenie

32 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KELNER

Restauracja Tichauer w Tychach szuka energicznej osoby na stanowisko kelnera.

Profesjonalna obsługa kelnerska zaczyna się od momentu wejścia gościa do lokalu, a kończy dopiero z jego wyjściem – jeśli zgadzasz się z powyższym, zapraszamy do pracy w naszej restauracji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Proaktywna obsługa Gości Restauracji – wskazanie stolika, przedstawienie oferty, rekomendowanie dań z karty, zebranie zamówienia, serwowanie dań i napojów

·         Dbanie o lokal – czuwanie nad czystością, estetyką sali i standardem serwowania dań i napojów, temperaturę i muzykę, ekspozycję towarów dodatkowych

·         Aktywna sprzedaż produktów restauracji i promowanie miejsca

·         Odbieranie telefonów Gości, zbieranie rezerwacji telefonicznych i internetowych

PROFIL KANDYDATA

·         Umiejętność serwisu i obsługi Gości

·         Umiejętności sprzedażowe

·         Umiejętność autoprezentacji, wysoka kultura osobista, przyjazne nastawienie, uprzejmość i cierpliwość w stosunku do Gości

·         Mile widziana wiedza nt. sztuki kulinarnej, znajomość trunków

·         Schludny wygląd

·         Staranność w wykonywaniu zadań i uczciwość

·         Wiedza na temat obiektu w ramach którego funkcjonuje Restauracja

OFERUJEMY

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia

·         Satysfakcjonującą pracę w przyjaznej atmosferze

·         Zniżki na produkty i usługi Firmy

·         Konkurencyjne wynagrodzenie na poziomie 32 zł – 40 zł brutto/h

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 901335094