2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Balice
Dodane 27 maja 2024

kelner/sommelier/barman w Subtilité Wine & Bar/Lotnisko Krakow-Airport

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Subtilité Wine & Bar poszukuje pracownika do obsługi baru.

Praca na pełny etat / niepełny etat. Stawka godzinowa wynosi od 28 zł do 32 zł brutto, w zależności od doświadczenia. Umowa zlecenie / umowa o pracę.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia pracy w wine barze

  • szkolenia sommelierskie

  • szkolenia w zakresie obsługi klienta i napojów

  • elastyczny grafik pracy

  • możliwość rozwijania wiedzy o winach i udział w degustacjach

  • przyjazną atmosferę pracy

  • bezpłatny transport do pracy

  • atrakcyjne napiwki

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w restauracji lub barze

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną obsługę Gości zagranicznych

  • umiejętność pracy w zespole jak i prowadzenia samodzielnego stanowiska pracy

  • chęć do nauki i rozwoju

Zakres obowiązków:

  • obsługa Gości w wine barze

  • przygotowywanie i wydawanie napojów

  • dbanie o porządek i czystość w wine barze

  • realizacja zamówień

  • praca z kasy fiskalnej

Jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 862129163