2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Jelenia Góra
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 30 maja 2024

Kelner / Kelnerka z doświadczeniem 27zl na reke na start

Wynagrodzenie

5 200 - 8 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukamy osób z doświadczeniem minimum 1 rok

Jesteśmy prestiżową restauracją w rynku Jeleniej Góry.

Mamy świetną kuchnię i obsługę.

Kariera zawodowa jak i obowiązki obsługi są jasno sprecyzowane.

Kelnerzy i Kelnerki zajmują się stricte obsługą, nie obsługują zmywaka ani kuchni.

Lokal sprzątany jest przez Panią sprzątającą.

Szkolenie zaczynamy od nauki numeracji stolików, wynoszenia dań z kuchni oraz napoje z baru. Następnie kandydat uczy się poruszać w karcie dań oraz napojów, tak aby móc profesjonalnie doradzić gościom. Kolejnym etapem jest wdrożenie sekcji oraz telefonu do obsługi. Po zakończeniu szkolenia kandydat jest gotowy do pracy bezpośrednio z gośćmi a jego stawka zostaje indywidualnie ustalona.

Praca na każdym stanowisku jest doskonale zorganizowana co daje każdemu poczucie że wie i po co robi. Nie ma chaosu, a wszystko jest jasne.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zadzwoń lub napisz. Spotkajmy się na rozmowę I dzień próbny, żebyś sam/ sama ocenił warunki pracy. To, gdzie aktualnie jesteśmy nie jest przypadkowe. Sprawdź co czyni nas wyjątkowymi. Ekipa Kobe.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu. Odbieram telefony od poniedziałku do piątku od 8⁰⁰ do 16⁰⁰.

7-3-3-2-0-2-3-5-3

Jeśli nie mogę odebrać, napewno oddzwonię lub odpiszę. Marta

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 917190124