2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podkarpackie
  6. Kelner, barman, barista - Dębica
Compass Group
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelner / kelnerka

Lokalizacja

Dębica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kelner/kelnerka

Miejsce pracy: Dębica, ul. Ignacego Lisa 1

Praca od piątku do niedzieli w godz. 11.00-18.00.

W przypadku imprez okolicznościowych godziny pracy ustalane indywidualnie.

Opis stanowiska:

• obsługa stolikowa gości na sali i imprezach okolicznościowych,

• serwowanie posiłków,

• rejestracja płatności na kasie fiskalnej,

• dbanie o jakość i estetykę serwowanych potraw,

• dbanie o porządek na sali.

Wymagania:

• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie,

• Umowę zlecenia,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Szkolenia wewnętrzne,

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Przyjazną atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 910244259