2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Katowice
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Kelner/Barista - Café Noir

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko kelner/barista - jeśli jesteś pasjonatem dobrego jedzenia, lubisz pracę z ludźmi oraz cechujesz się przyjaznym usposobieniem, to szukamy właśnie Ciebie :)

Praca zmianowa, głównie weekendy oraz wybrane dni tygodnia.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień na posiłki i napoje oraz rekomendowanie klientom wybranych pozycji menu

  • Przygotowywanie i podawanie napojów

  • Dbałość o zadowolenie gości

  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości

Wymagania:

  • Profesjonalna i przyjazna komunikacja oraz wysoka kultura osobista

  • Produktywność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność oceny zadowolenia gości i reagowanie na ich potrzeby - umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu przy klientach trudnych

  • Chęć rozwoju i samodoskonalenia

  • Silne poczucie estetyki

  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

  • Punktualność oraz dyspozycyjność

  • Książeczka sanepidowska oraz ważne badania sanepidowskie

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie 27,70/h brutto - wypłacane zawsze na czas

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalfikacji - szkolenia baristyczne oraz z obsługi klienta

  • Elastyczny grafik

  • Napiwki

Wysyłając aplikację, prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez Onima Sp. Z o. o. z siedzibą w Katowicach, ul. Dyrekcyjna 6 lok III, 40-013 Katowice, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Onima Sp. Z o. o. z siedzibą w Katowicach, ul. Dyrekcyjna 6 lok III, 40-013 Katowice. Dane przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu w dane, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia spowoduje niezwłoczne skasowanie danych oraz oznacza rezygnację z udziału w procesach rekrutacji. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy, nie aplikuj.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 919456434