2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bochnia
Dodane 10 czerwca 2024

Kasjerka - Sprzedawca

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Plastbud  z siedzibą w Bochni zajmuję się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Oprócz produkcji okien i drzwi zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych i chemii budowlanej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bochnia, Damienice

OBOWIĄZKI

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

  • sporządzanie raportów kasowych,

  • generowania dokumentów magazynowych,

  • kontrola i ewidencjonowanie faktur zakupowych,

  • prawidłowe rozliczanie i zabezpieczenie środków finansowych i dokumentów firmy,

  • bezpośrednia obsługa klienta,

NASZE WYMAGANIA

  • znajomość zasad fakturowania,

  • znajomość zasad obrotu magazynowego,

  • lubisz działać zespołowo,

  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony,

  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz,

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji,

OFERUJEMY CI:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenie produktowe;

  • opcja ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej LUX MED

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2018 poz.1000)

Informujemy, że Administratorem danych jest Firma Plastbud Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Bochni przy ul. Poniatowskiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. obsługę naszych enie bezpieczeństwa

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 919513927