2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Opatówek
Dodane 23 kwietnia 2024

Kasjer - Sprzedawca na stacji paliw

Lokalizacja

Opatówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Główne obowiązki:

  • fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami
  • obsługa systemu kasowego
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy
  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

Wymogi dla stanowiska:

  • zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych
  • umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad
  • uczciwość i lojalność
  • kultura osobista
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta

Lokalizacja

Opatówek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opatówek
ID: 700413457