2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kiełczów
Dodane 12 maja 2024

Kasjer Sprzedawca Kiełczów umowa o pracę lub zlecenie

Lokalizacja

Kiełczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy sprzedawcy do sklepu spożywczego w Kiełczowie (sklep Troskawka)

Oferujemy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premia uznaniowa, premie i bony na święta.

Możliwość zatrudnienia na zlecenie (status ucznia)

Obowiązki:

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o porządek na sklepie.

Doświadczenie mile widziane, ale jeśli go nie masz wszystkiego Cię nauczymy.

Niedziela (nawet handlowa) oraz Święta wolne - sklep zamknięty

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV,

skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nie odpowiadamy na wiadomości sms, osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie CV przez OLX

Lokalizacja

Kiełczów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kiełczów
ID: 916413746