2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 02 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. Zapraszamy do współpracy osoby do 26-go roku życia, posiadające status: uczeń- osoby pełnoletnie/student. Lokalizacja: BP Siódemka ulica Kielecka 5 Radom Oferujemy: • Dogodna forma zatrudnienia;
 • Wynagrodzenie 27,70 do 28 netto
 • Do uzgodnienia ilość godzin pracy
 • System zmianowy; 8h (6-14. 14-22, 22-6)
 • Szkolenie wdrożeniowe;
 • Gwarantowana terminowa wypłata wynagrodzenia;
 • Przyjazna atmosfera w energicznym zespole;
 • U nas zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz swoje mocne strony;
 Twój zakres obowiązków: • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
 • Obsługa kasy fiskalnej;
 • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
 • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
 • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;
 Nasze wymagania: • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje
 • Bądź gotowy na poznanie czegoś nowego;
 • Zaangażuj się w swoją pracę;
 • Doceniaj takie wartości, jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 893748620