2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pruszków
Dodane 09 kwietnia 2024

Kasjer sprzedawca

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Tylko osoby pełnoletnie. Szukam osób do pracy w sklepie Żabka, przy Al. Wojska Polskiego 44 A lok1 , 05-800 Pruszków.

Oczekiwania:

  • punktualność, dyspozycyjność

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych (możliwość uzyskania po zatrudnieniu)

  • Znajomość języka Polskiego w stopniu komunikatywnym ze względu na pracę z klientem.

Obowiązki

  • profesjonalna obsługa klientów sklepu zgodnie ze standardami sieci

  • obsługa kasy fiskalnej

  • przyjmowanie dostaw i układanie towaru

  • dbałość o estetykę sklepu

Oferujemy

  • praca na umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę po okresie próbnym

  • premie za powierzone zadania

  • praca w stałym, miłym zespole

  • karta MultiSport

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 890247514