2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze Duchackie
Dodane 22 maja 2024

Kasjer/doradca klienta w sieci MODUS STYLE

Wynagrodzenie

19 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawa

Opis

Co to jest MODUS ?

Modus to krakowska sieć sklepów wielobranżowych, w których dobro klienta jest dla nas najważniejsze. Codziennie chcemy oferować jak najlepszy stosunek jakości do ceny. U nas znajdziesz wszystko od artykułów kuchennych, kosmetyków, galanterii, bielizny, mody damskiej, męskiej po zabawki i towary sezonowe. Jesteś ciekaw czy sprawdził/sprawdziła byś się w tej branży ? Aplikuj do nas.

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wzrost sprzedaży

  • racjonalne zarządzanie kosztami sklepu

  • dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami

  • aktywna praca na sali sprzedaży

  • planowanie czasu pracy zespołu

  • przyjmowanie/wystawianie towaru

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • zorientowanie na sprzedaż i Klienta

  • umiejętność realizowania celów długoterminowych

  • doświadczenie w branży handlowej będzie dodatkowym atutem

  • PUNKTUALNOŚĆ

To oferujemy

  • inspirującą atmosferę oraz pracę w zgranym i otwartym zespole

  • rabaty pracownicze

  • przejrzystość na każdym etapie pracy

  • stabilne zatrudnienie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 920198261