2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
HR Manager
Dodane 12 czerwca 2024

Junior Manager Mango Mama

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Junior Manager to lider, który pełni rolę ambasadora gościnności podczas swojej zmiany i traktuje gości Mango Mama jak rodzinę we własnym domu. Dba o pracowników i wszelkie standardy operacyjne, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenie kulinarne w Mango Mama.

Twoje zadania:

  • Zapewnianie najwyższego poziomu zadowolenia klientów, poprzez wyjątkową obsługę gości

  • Zarządzanie pracą zespołu podczas zmiany, uwzględniając potrzeby pracowników i natychmiastową reakcję na ewentualne przeszkody

  • Zapewnianie doskonałości operacyjnej restauracji. Działa jako wzór do naśladowania w zarządzaniu zmianą poprzez przestrzeganie standardów firmy

  • Właściwe zarządzanie wszystkimi dokumentami sprzedażowymi i przepływem faktur podczas pracy z wyjątkową dokładnością

  • Dbanie o ciągły rozwój i szkolenie pracowników na zmianie

  • Zapewnianie przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy i żywości

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą i zespołem w branży gastronomicznej

  • Pozytywne nastawienie do ludzi, komunikatywność

  • Dyspozycyjność - minimum 120-140h w miesiącu oraz gotowość pracy w weekendy

  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Orzeczenie sanepidu

Co oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy

  • Możliwości rozwoju

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Posiłki pracownicze

  • Pozytywną atmosferę

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 853442002