2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Psie Pole
Dodane 13 maja 2024

Junior Event Manager - idealna praca dla studenta/ki ostatnich lat

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją eventową Fox Events z Wrocławia (z filą w Warszawie), która produkuje eventy dla największych firm i korporacji. Na swoim koncie mamy takie nagrody jak MP Awards 2023 w kategorii celebracja, tytuł najlepszej agencji do organizacji gal firmowych i wiele innych.

Pracujemy dla takich firm jak: Capgemini, DM, EY, Wella, KRUK i wiele innych.

Do naszego teamu poszukujemy: ogarniętej osoby, która nie boi się ciężkiej pracy i wyzwań. Jeśli:

·       umiesz myśleć do przodu i przewidywać skutki działań,

·       nie mówisz ‘nie wiem, nie da się’ tylko szukasz rozwiązań do problemów,

·       lubisz czasem wymyślić coś kreatywnego,

·       umiesz znaleźć człowieka od wszystkiego,

·       załatwisz przejazd z Gdańska do Zakopanego bardzo ważnej rzeczy w ciągu 40 minut,

·       znajdziesz szklaną gablotę na rzadką zbroję husarską,

·       nie boisz się nosić, dźwigać,

·       wiesz co to jest trytytka i gafer,

·       umiesz korzystać z pakietu Office,

·       nie boisz się pracy z ludźmi,

·       płynnie posługujesz się językiem angielskim,

·       logistykę, pakowanie i ogar techniczny masz w małym palcu,

·       nie obawiasz się pracy w różnych godzinach - czasem bardzo długo (w trakcie eventów nie obowiązuje 8 godzinny czas pracy),

·       nie boisz się częstych wyjazdów służbowych.

To szukamy właśnie Ciebie!

Mile widziane, choć nie wymagane:

·       znajomość social media,

·       obsługa programu graficznego.

Na Twoje codzienne obowiązki będą składać się m.in.

·       kontakt z podwykonawcami,

·       pomoc przy realizacji eventów w tym montaże i demontaże,

·       tworzenie ofert,

·       organizacja małych eventów samodzielnie (w tym eventów online),

·       kontakt z klientem,

·       zbieranie doprecyzowań zapytań i obsługa klienta.

Wymagane doświadczenie:

·       Organizowałeś/pomagałeś przy organizacji eventów - minimum 5 różnych projektów. Nie muszą być to eventy korporacyjne – może być projekt prowadzony na studiach, albo inny projekt w pracy (wolontariat, praca itd).

·       Mile widziane choć nie wymagane doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym.

Wymagane cechy i umiejętności:

·       sumienność,

·       motywacja do działania,

·       umiejętność technicznego myślenia,

·       odrobina kreatywności,

·       umiejętność rozwiązywania problemów, a nie mówienia „nie da się”,

·       życiowego ogarnięcia,

·       umiejętność pracy pod presją czasu,

·       przestrzennego widzenia,

·       samodzielnego zarządzania swoją pracą,

·       tego, że jak nie wiesz jak coś zrobić to szukasz rozwiązań! W naszej agencji co chwila mamy dziwne pomysły i jeszcze dziwniejsze życzenia klientów – albo to lubisz, albo nie.

Uwaga:

W naszej agencji pracujemy ciężko, ale jesteśmy też za to dobrze wynagradzani. Zdarzają się tygodnie, że jest mniej pracy, ale są projekty, przy których pracujemy dużo i wtedy trzeba zostać/popracować dłużej. Oczywiście wszystkie nadgodziny są wynagradzane.

Za prowadzone projekty w agencji – przysługuje premia.

Realizujemy projekty dla największych polskich marek i ciągle się rozwijamy. Chętnie posłuchamy Twoich pomysłów, jesteśmy otwarci na różnego rodzaju inicjatywy.

W zamian otrzymasz:

·       atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny,

·       możliwość poznania świata eventowego od kuchni,

·       pracę w fajnym zespole,

·       nieograniczoną ilość kawy ,

·       wyjazdy integracyjne.

Rekrutacja będzie się w 3 etapach:

1.     Wyślij CV przez portal OLX + odpowiedz na 2 pytania:

- wymyśl chwytliwe hasło na konferencje branży automotive,

- opisz eventy, w których brałeś/brałaś udział w organizacji i za co byłeś odpowiedzialny/a?

2.     Rozmowa kwalifikacyjna (na którą prosimy o przyniesienie zadania domowego – jego opis dostaniecie po przejściu pierwszego etapu).

3.     Wybranie finalnego kandydata!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 917930479