2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Psie Pole
Dodane 10 maja 2024

Inżynier wsparcia realizacji budów, kosztorysant

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier wsparcia realizacji budów, kosztorysant

Opis stanowiska:

  • zamawianie materiałów

  • nadzorowanie realizacji prac przez pracowników pod kątem terminowości, jakości, bezpieczeństwa

  • koordynacja prac w oparciu o harmonogram, dokumentację techniczną

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej zrealizowanych inwestycji

  • przygotowywanie kosztorysów w zakresie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • dbanie o estetyczny wygląd składanych ofert

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowana specjalność: Klimatyzacja, Ogrzewnictwo i Instalacje Sanitarne)

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • umiejętność samodzielnego przygotowywania kosztorysów

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w przyjaznym zespole

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • praca od poniedziałku do piątku

  • ubezpieczenie na życie

CV zawierające klauzulę RODO, prosimy wysyłać poprzez formularz OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 917388833