2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Wiechlice
Dodane 09 maja 2024

Inżynier UR/Maintenance Engineer Minth Poland praca motoryzacja

Lokalizacja

Wiechlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

INFORMACJA O FIRMIE

Firma MINTH GROUP została założona w 1992 roku i rozwijała się przez lata jako zupełnie nowy gracz w branży motoryzacyjnej. Od tego czasu MINTH GROUP kontynuuje rozwój swojej działalności na całym świecie, zdobywając miejsce wśród 100 największych światowych dostawców motoryzacyjnych od 2017 roku.

Dzięki jednej z najlepszych i najbardziej zróżnicowanych platform klientów na świecie, MINTH GROUP zainwestował w elektryfikację branży, aby stać się największym na świecie dostawcą aluminiowych obudów akumulatorów i części zewnętrznych.

MINTH GROUP znajduje się w ponad 70 lokalizacjach na całym świecie, w 12 krajach i 3 kontynentach, zatrudniając ponad 21 000 Pracowników na całym świecie, zaopatruje ponad 60 marek motoryzacyjnych i klientów w ponad 30 krajach.

Zakład produkcyjny MINTH Poland Sp. z o.o. powstał na terenie K-SSSE w Podstrefie Szprotawa.

Powierzchnia zabudowy zakładu produkcyjno-magazynowego wynosi 50 000 m2, a docelowe zatrudnienie znajdzie w firmie 500 Pracowników.

Do naszego działu UR poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU/Maintenance Engineer

Twoja satysfakcja osobista i zawodowa oraz komfort pracy są dla nas naprawdę ważne. Właśnie dlatego zapewnimy Ci wszystko, abyś został/-a z nami na lata!

Praca w stabilnej firmie: uczciwe i jasne warunki współpracy na podstawie umowy o pracę

Pewność zatrudnienia: realizujemy wiele projektów, więc nie zabraknie Ci pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie: adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

Praca w rozsądnym tempie: każdy projekt dokładnie planujemy

Szacunek: możesz liczyć na partnerskie relacje z całym zespołem

Pewność i jasne zasady współpracy: zawsze ich przestrzegamy

Nowa lokalizacja: praca w nowo budowanym zakładzie produkcyjnym

Godziny pracy: system pracy jednozmianowy

Nasze oczekiwania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym na stanowisku Inżyniera Utrzymania ruchu,

-Biegłość w programowaniu i diagnostyce PLC (głównie Siemens),

-Znajomość konfigurowania i diagnozowania napędów Sinamics,

-Biegłość w programowaniu Robotów i diagnostyce (KUKA, ABB),

-Znajomość przemysłowych sieci – profinet, EtherCAT,

-Komunikuje się swobodnie w języku polskim oraz angielskim (język chiński, niemiecki - dodatkowy atut),

-Wiedza w zakresie przemysłowych systemów sterowania, systemów napędowych i wizyjnych oraz sensoryki i urządzeń wykonawczych w przemyśle automotive.

-Wiedza z zakresu pneumatyki, biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną maszyn, czytaniu E-Plan,

-Uprawnienia: SEP G1E (warunek konieczny)

Mile widziane: Posiadanie uprawnień: G2-E/D, G3-E/D, oraz uprawnień do obsługi podestów ruchomych (IP),

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego na podległym obszarze produkcyjnym,

• Rozwiązywanie skomplikowanych problemów na linii produkcyjnej,

• Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,

• Szkolenie pracowników działu utrzymania ruchu,

• Współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń,

• Bieżąca analiza danych dotyczących awarii i podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych,

• Współpraca z inżynierami procesu w celu poprawy wydajności operacji z perspektywy sprzętu / sterowa-nia / automatyzacji,

• Czynny udział w rozwoju zakładu produkcyjnego – planowanie i definiowanie zakresu energoelektrycznego, pneumatycznego, gazowego, etc.

• Definiowanie i nadzór nad magazynem części zamiennych.

Jeżeli zaciekawiła Cię nasza oferta, nie zwlekaj, wyślij CV już teraz!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MINTH Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Wiechlicach, 67-300, ul. Minth 1, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Administratorem moich danych osobowych jest MINTH Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Wiechlicach, 67-300, ul. Minth 1. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Lokalizacja

Wiechlice,

Lubuskie

Lubuskie, Wiechlice
ID: 917138261