2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Konstantynów Łódzki
Rekrutacja
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier Produkcji - Technolog - jedna zmiana Łódź Polesie

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witaj w świecie LIW Care Technology! Jesteśmy polską firmą, która od ponad dekady produkuje i sprzedaje specjalistyczny sprzęt medyczny dla osób niepełnosprawnych. Z powodzeniem docieramy do najdalszych zakątków globu, a kto wie, może z Twoją pomocą dotrzemy jeszcze dalej?!

Kogo potrzebujemy, żeby jeszcze bardziej zmieniać Świat?

Inżynier produkcji - Technolog

Miejsce pracy: Łódź

To oferujemy

- Umowę o pracę

- Pracę stacjonarną - jedna zmiana 7-15

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata

- Pracę w zaangażowanym, wspierającym się zespole

- Możliwość realizowania własnych pomysłów – jesteśmy otwarci na Twoje nowe, innowacyjne rozwiązania

- Dofinansowanie pakietu medycznego oraz sportowego.

Nasze wymagania

- Wykształcenie techniczne (mechanika, technologia i budowa maszyn, materiałoznawstwo)

- Dobra znajomość rysunku technicznego

- Wiedza techniczna - maszynowa - obróbka skrawaniem- konstrukcje spawane, obróbka plastyczna

- Doświadczenie w projektowaniu będzie dużym atutem

- Znajomość środowiska do projektowania 3D, znajomość Solid Works będzie atutem

- Skrupulatność, dokładność i dbałość o szczegóły

- Kreatywność, inicjatywa

- Chęć rozwijania własnych wizji i pomysłów

- Zaangażowanie w powierzone zadania

Twój zakres obowiązków

- Wykonywanie projektów oprzyrządowania (spawalniczego, do obrabiarek CNC, montażowego, maszynowego)

- Testowanie opracowanych rozwiązań i wprowadzanie ich na produkcję

- Nadzorowanie  i wykonywanie prototypów zgodnie z przygotowanym projektem

- Opracowywanie dokumentacji technicznej

-Prace biurowe związane z produkcją

-Tworzenie prostych programów na maszyny - water jet, giętarka rur, prasa krawędziowa

Dołącz do ekipy LIW! Wyślij swoje CV.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 913629753