2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
modern-expo
Dodane 12 czerwca 2024

Inżynier procesu obróbki metalu

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Modern-Expo to międzynarodowy producent i dostawca wyposażenia dla sektora handlu detalicznego. To również opowieść o rozwoju biznesu od podstaw i braku ograniczeń w realizacji marzeń. To dowód na to, że tworzenie firmy w oparciu o wartości sprawdza się nawet w najtrudniejszych czasach. Firma działa od 30 lat i jest jednym z największych partnerów na rynku dostawców rozwiązań ekspozycyjnych w Polsce i na świecie. Jest wśród nas 2600 specjalistów i mimo różnych osobowości i umiejętności jesteśmy zgodni co do jednego - naszej kultury organizacyjnej opartej o partnerstwo i szacunek.

Miejsce pracy: Lublin

Twoje zadania:

  • Organizacja pracy działu obróbki metalu (obsługa maszyn CNC, zgrzewanie kontaktowe)

  • Opracowanie i realizowanie map technologicznych działu

  • Nadzór nad procesami obróbki metalu

  • Kontrola zużycia materiałów i ich zamawianie, planowanie zapotrzebowania

  • Kontrola zużycia materiałów dla działań serwisowych i konserwacji

  • Planowanie prac serwisowych i cyklicznych przeglądów

  • Analiza przyczyn odchyleń od normy w zużyciu materiałów

  • Nadzór nad pracą urządzeń i eliminacja ewentualnych usterek

  • Programowanie maszyn do wykrawania TruPunch, maszyn do gięcia metalu TruBend i praca w oprogramowaniu TruBoost

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • Znajomość technologii tłoczenia i gięcia blach

  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa

  • Znajomość Lean Production

  • Znajomość systemów CAM (AutoCAD)

  • Bezwzględne dbanie o przestrzeganie zasad BHP

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Chęć rozwoju zawodowego

To oferujemy:

  • Niepowtarzalną okazję do tworzenia i rozwijania sieci inżynieryjnej w związku z nowym projektem otwarcia zakładu produkcyjnego w Lublinie

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie będącej liderem w swojej branży

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość współpracy z wiodącymi markami na rynku polskim oraz zagranicznym

  • Wynagrodzenie zawsze na czas na koncie

  • Przejrzysty system premiowy (kwartalny)

  • Bogaty pakiet socjalny (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, opieka psychologiczna, spotkania integracyjne, bonus świąteczny)

  • Świetną atmosferę i pracę z ludźmi, dla których nasza firma jest drugim domem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920042913