2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Włoszczowa
Dodane 04 kwietnia 2024

Inżynier/koordynator budowy instalacje elektryczne

Lokalizacja

Włoszczowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Monterio z zatrudni inżyniera/koordynatora budowy branży elektrycznej.

Zadania:

·         Specyfikowanie i zamawianie materiałów do montażu instalacji

·         Nadzór nad prowadzonymi pracami instalacyjnymi

·         Udział w odbiorach robót na prowadzonej inwestycji

·         Zarządzanie pracą pracowników i podwykonawców

Wymagania:

·         Prawo jazdy kat B

·         Sumienność i chęć dokształcania się

·         Podstawowa wiedza z zakresu instalacji elektrycznych

·         Umiejętność czytania rysunków technicznych

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Samochód służbowy

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Pomoc w wdrożeniu się do nowych obowiązków

·         Możliwość rozwoju i awansu

Dajemy szansę nabrania doświadczenia osobą po studiach lub na początku swojej kariery zawodowej

Praca na terenie Swiętokrzyskie, Śląskie, Łódzie, Małopolskie Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV. biuro[at]monterio.pl

Lokalizacja

Włoszczowa,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Włoszczowa
ID: 892980937