2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Mińsk Mazowiecki
Dodane 09 maja 2024

Inżynier instalacji sanitarnych/ Technik wentylacji i chłodnictwa

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Witam,

Zatrudnię Inżyniera Instalacji Sanitarnych (branża wentylacyjna) lub Technika Wentylacji do biura i na teren budowy

Wynagrodzenie: 6.000 zł - 9000 zł netto

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/ Warszawa

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętności czytania projektów i dokumentacji technicznej (warunek konieczny)

- umiejętność obsługi programu AutoCAD oraz pakietu MS Office( Word,Excel) (warunek konieczny)

- mile widziane doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- czyne prawo jazdy kat.B

- umiejętność projektowania systemów wentylacyjnych będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

-składanie kart materiałowych

- sporządzanie kosztorysów

-rozliczanie firm podwykonawczych

- koordynacja i nadzór ekip montażowych na budowie

- wpisy w dziennik budowy (w przypadku uprawnień inżynierskich)

- aktywne uczestnictwo w procesie budowy .

-wyjasnianie, zgłaszanie problemów budowlanych

-specyfikowanie i zamawianie materiału

Oferujemy :

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i wykształcenia

- przyjazną atmosferę pracy

- pracę w godzinach 7:00-16:00 (poniedziałek-piątek)

- auto służbowe i komputer służbowy

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 906201679