2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lubań
Dodane 09 maja 2024

Inżynier energetyk/ DZIAŁ TECHNICZNY - PEC Lubań Sp. z o.o.

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Lubań Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisku Inżynier energetyk- Praca w Dziale Technicznym

Miejsce pracy: Pl. 3-go Maja 11, 59-800 Lubań,

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetyka, elektrotechnika lub pokrewnym,

  • Mile widziane uprawnienia energetyczne (G1 lub G2),

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór i koordynowanie pracy systemu energetycznego w zakresie  wytwarzania, przesyłania i dystrybucji ciepła, energii elektrycznej i wody.

  • Nadzór nad likwidacją awarii oraz stanów zakłóceniowych.

  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej instalacji i urządzeń energetycznych.

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, modernizacyjnych  i remontowych w obszarze energetyki.

  • Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zakładu w przestrzeni prawnej.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji  i uprawnień,

  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, premia roczna, nagrody jubileuszowe, dodatkowy fundusz emerytalny),

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość wdrożenia nowych pomysłów,

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę.

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubań
ID: 915789526