2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Goczałkowice-Zdrój
Dodane 02 maja 2024

Inżynier działu klimatyzacji i wentylacji

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z ponad 30- letnią obecnością na rynku realizująca ciekawe i nowoczesne projekty poszukuje zaangażowanej osoby na stanowisko inżyniera działu wentylacji i klimatyzacji.

Obowiązki :

  • Przygotowywanie ofert.

  • Dobór urządzeń.

  • Kontakt z klientami w zakresie realizacji obsługi montażowej.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

  • Inne zlecone prace niezbędne do prawidłowego funkcjonowania działań firmy.

Wymagania :

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z wentylacją i klimatyzacją.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Excel i Word.

  • Umiejętność podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami.

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.

  • Punktualność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów.

  • Możliwość wykazania się własną inicjatywą i wpływ na organizację swojego stanowiska pracy.

  • Pracę w zgranym i zaangażowanym zespole.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań.

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Goczałkowice-Zdrój
ID: 915768748