2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 11 czerwca 2024

Inżynier budowy ogólny

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

  • Zakres obowiązków:

    • Praca przy realizacji wyznaczonych zadań inwestycyjnych zgodnie z Umową, dokumentacją projektową i harmonogramem; współpraca z inwestorem, nadzorem inwestorskim, podwykonawcami, dostawcami.

    • Sporządzanie harmonogramów, bieżąca analiza postępu robót, przygotowywanie dokumentów budowy.

    • Przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych.

    • Rozliczanie materiałów, sprzętu i usług na budowie zgodnie z wew. procedurami pracodawcy.

    • Udział przy planowaniu i kontroli właściwego i optymalnego wykorzystania zasobów: ludzkich, sprzętowych, materiałowych w zakresie wyznaczonych robót.

    • Tworzenie dokumentacji powykonawczej.

    • Analiza dokumentów przetargowych oraz pomoc przy sporządzaniu ofert do przetargów.

    • Dostarczanie i składanie dokumentów do urzędów oraz innych instytucji związanych z procesem budowlanym.

  • Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo ogólne/drogi/kolej.

    • Dobra znajomość MS Office

    • Znajomość programu AUTO CAD

    • Otwartości na zdobywanie nowych umiejętności i naukę

    • Dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

    • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość.

    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • Możliwość rozwoju zawodowego

    • Ubezpieczenie społeczne

    • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

    • niezbędne narzędzia do wykonania pracy

    • karty Benefit System

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919834897