2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Krzyki
Dodane 11 kwietnia 2024

Inżynier Budowy (budownictwo mieszkaniowe) - OD ZARAZ!

Wynagrodzenie

8 317 - 9 784 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego klienta, będącego głównym wykonawcą inwestycji, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko: Inżyniera budowy.

Projekt: Budowa budynku wielorodzinnego od strony Generalnego Wykonawcy (stan surowy otwarty) we Wrocławiu

  • 1 wakat dla osoby z doświadczeniem min. 1 rok w budownictwie mieszkaniowym - widełki 6000-7000zł netto (uop)

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowalnych oraz przestrzeganie prawa budowalnego.

  • Nadzór nad pracą podwykonawców.

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji prowadzenia projektu i dokumentacji technicznej.

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w ramach realizacji powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Nie wymagamy uprawnień budowalnych

  • Znajomość programów Auto-Cad i MS Office.

  • Umiejętność wykonywania kalkulacji kosztorysowych.

  • Kreatywność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem branży budowlanej w Polsce.

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.

  • Karta multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • Możliwość rozwoju osobistego i wpływu na rozwój firmy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911039852