2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Gniezno
Dodane 20 maja 2024

Inżynier budowy - budownictwo

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dzień dobry,

Poszukujemy pracownika na stanowisko inżynier budowy w firmie budowlanej Dakkart Sp. z o.o. na projekt realizowany w miejscowości Gniezno.

Dakkart Sp. z o.o. działa na rynku budownictwa od ponad 10 lat. Aktualnie w Poznaniu i okolicy realizując budowy jako Generalny Wykonawca.

Zakres obowiązków

Udział w koordynacji prac na budowie

Współpraca z kierownikiem budowy i kierownikiem projektu

Koordynacja pracy firm podwykonawczych

Kontrola harmonogramu prac

Dbanie o zgodność prac budowlanych z dokumentacją projektową

Kontrola dostaw materiałów na budowę

Tworzenie dokumentacji powykonawczej

Wycena prac dodatkowych na budowie oraz nowym projektów

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (minimum inżynier) na kierunku budowlanym

Dobra organizacja pracy

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Prawo jazdy kat. B

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Stabilna praca w firmie będącej ponad 10 lat na rynku budownictwa

Narzędzia niezbędne do pracy

Możliwość do samorealizacji i kształtowania swojego środowiska pracy

Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji

Praca w zgranym zespole i partnerskie podejście

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Dofinansowanie do kursów i szkoleń

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Otwartość na propozycje, nowe rozwiązania oraz innowacje

Prosimy o przesyłanie dokumentu CV na adres email dostępny na stronie www.dakkart.com w zakładce REKRUTACJA.

W razie pytań, tel: 663 194 737

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 919736774