2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 07 maja 2024

Inżynier Budowy/ asystent kierownika robót drogowych

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

Witam, firma drogowa poszukuje absolwenta lub studenta ostatniego roku studiów budownictwa. Praca w charakterze inżyniera budowy/kierownika robót.

Warunki pracy na stanowisku:

1. wymiar czasu pracy – pełen etat;

2. miejsce pracy - Bydgoszcz;

3. praca związana z budownictwem drogowym;

4. stanowisko związane z pracą przy komputerze, przemieszczaniem się w terenie;

Zakres obowiązków i odpowiedzialność

a) Współpraca z kierownikiem budowy;

b) Analiza dokumentacji technicznej;

c) Przygotowanie obmiarów do wyceny ofert;

d) Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;

e) Zapytania i zamówienia od dostawców i podwykonawców;

f) Współudział w rozliczaniu robót;

g) Uczestnictwo w odbiorach robót;

h) Koordynacja prac podwykonawców;

i) Inne zadania zlecone przez przełozonych związanych z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania

  - Wykształcenie wyższe techniczne (ewentualnie student ostatniego roku), kierunek: budownictwo;

  - biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, AutoCAD, Norma;

  - umiejętność pracy w zespole;

  - obowiązkowość;

  - dyspozycyjność;

  - gotowość do pracy w terenie;

  - prawo jazdy kat. B;

  - zdolności organizacji czasu pracy;

  - samodzielność i efektywność w działaniu;

  - komunikatywność;

  - uprzejmość i życzliwość w kontaktach z Inwestorem/Podwykonawcą;

  - mile widziane doświadczenie zawodowe.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 622859280