2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Strzelce Opolskie
Dodane 23 maja 2024

Inżynier Automatyk

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Obowiązki:

• Bieżący nadzór techniczny nad utrzymaniem ruchu w zakresie instalacji automatyki,

• Analiza programów PLC i wprowadzanie zmian,

• Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych,

• Udział w nowych uruchomieniach,

• Bieżące diagnozowanie i naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej,

• Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych,

• Ścisła współpraca z mechanikami i elektrykami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii.

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,

• Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki: automatyka, elektronika, robotyka, mechatronika lub pokrewne),

• Znajomość sterowników PLC z rodziny SIMATIC S7 lub inne,

• Znajomość systemów HMI/SCADA

• Wytrwałość, zaangażowanie i dyspozycyjność,

• Dobra znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży,

• Kontakt z najnowszą technologią

• Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

• Atrakcyjny system nagród miesięcznych

• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,

• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

• Program poleceń pracowniczych,

  • dodatek frekwencyjny za brak absencji w pracy (L4, nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny)

• Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 869126424