2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rzeszów
Dodane 12 maja 2024

Instruktor Parku Linowego

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska:

Firma Linoskoczek Paulina Bedrejczuk zatrudni studentów studiów dziennych i zaocznych do pracy przy obsłudze klienta w parku linowym w Rzeszowie. Praca od maja do końca września w godz. od 10:00-20:00. Elastyczne godziny pracy- możliwość ułożenia grafiku do zajęć i egzaminów.

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy fiskalnej,

-obsługa klientów

-szkolenie klientów

-nadzór nad klientami przebywającymi na terenie parku

-nadzór nad powierzonym sprzętem

-obsługa wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych

Wymagania:

-osoby bez lęku wysokości

-dobry wzrok

Od kandydatów oczekujemy:

-zaangażowania

-dyspozycyjności

-miłego usposobienia

-wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

Szkolenie do pracy- Technik Obsługi Parku Linowego

Wynagrodzenie: 27,70zł -30,00 zł brutto/h

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na podany adres mailowy.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 679879044