2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Bemowo
Agnieszka
Dodane 03 maja 2024

Instalator systemów audio-video

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O firmie:

Nasz Klient od ponad 85 lat jest liderem na rynku technologii. W swojej ofercie posiada sprzęt biurowy, urządzenia wielofunkcyjne i drukarki, oprogramowanie elektronicznego obiegu dokumentów, systemy szerokoformatowe i produkcyjne na papier cięty i ciągły, projektory, systemy do wideokomunikacji, monitory interaktywne, inteligentne automaty paczkowe, aplikacje do rezerwacji sal konferencyjnych i biurek, a także wiele usług IT.

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osób z pozytywną energią do nauki i pracy na stanowisko Instalator systemów audio-video.

Zadania:

· Instalacja sprzętów audio-wideo m. in. Ekrany, monitory, mikrofony, komputery systemu sterowania / systemu wideokonferencyjnego, głośniki sufitowe i ścienne

· Wykonywanie instalacji w biurach Klientów na terenie całego kraju

· Tworzenie dokumentacji z wizji lokalnej pomieszczenia / Sali konferencyjnej

· Prowadzenie rozmów z Klientami w zakresie doradztwa / zmian wykonania instalacji

Wymagania:

· Preferowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Zachęcamy również do aplikowania osoby bez doświadczenia zawodowego, ale posiadających wiedze techniczną

· Uprawnienia do pracy na wysokości – rusztowanie / drabina

· Sprawne posługiwanie się lutownicą

· Umiejętność obsługi elektronarzędzi instalacyjnych:

· Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

· Odpowiedzialne i proaktywne podejście do pracy

· Wysoka kultura osobista i dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

· Prawo jazdy Kat B.

· Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie PL.

Oferujemy:

· Możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej firmie technologicznej, z ułożonymi procesami i odpowiednimi narzędziami do wykonywania pracy.

· Wyjazdy służbowe planowane na nie dłużej niż 2 dni robocze, większość na terenie województwa mazowieckiego, ale mogą się zdarzyć na terenie całego kraju.

· Prywatną opiekę zdrowotną w LuxMed

· Kartę Multisport

· Prywatne ubezpieczenie na życie

· Platformę e-learningowa

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 914679102