2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Chartowo
Dodane 02 maja 2024

Informatyk - Serwisant IT

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

Obsługa i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych

Utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerów Windows

Instalacja, administracja i utrzymanie serwerowych systemów operacyjnych, administracja Microsoft 365 i aplikacji firmy

Monitorowanie wydajności i błędów

Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniem systemów

Administracja i utrzymanie systemu kopii zapasowych

Tworzenie dokumentacji technicznej obsługiwanych systemów

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie techniczne

Doświadczenie w pracy na stanowisku informatyka, serwisanta lub pracownika działu HELPDESK

Bardzo dobra znajomość systemów i środowiska Windows

Znajomość zagadnień z zakresu konfiguracji routerów, punktów dostępowych, zarządzalnych urządzeń sieciowych

Praktyczna znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server

Umiejętność rozwiązywania problemów systemów operacyjnych klientów oraz serwerów

Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu telefonii internetowej VoIP oraz znajomość zagadnień z zakresu macierzy dyskowych RAID

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dobra organizacja własnej pracy

Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Legitymacja studencka

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego i dużą samodzielność

Stabilne zatrudnienie

Pracę w rozwijającej się firmie

Styczność z nowymi technologiami

Doskonałą atmosferę pracy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 841655509