2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 06 maja 2024

Hydraulik. Ślusarz-mechanik. Od zaraz. Praca od pon-pt

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stała praca od zaraz, na pełen etat dla hydraulika oraz ślusarza-mechanika

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Przemysłowa 27

Obowiązki hydraulika:

·        usuwanie awarii systemów kanalizacyjnych

·        czyszczenie kanalizacji

·        usuwanie awarii gazowych

·        naprawy instalacji C.O.

·        zabezpieczanie uszkodzonych instalacji

·        bieżące prace zlecone przez przełożonego

Obowiązki ślusarza-mechanika:

·        montaż i demontaż maszyn i urządzeń przemysłowych

·        identyfikacja i diagnoza uszkodzeń w wyniku eksploatacji

·        wymiana uszkodzonych elementów i zespołów

·        wykonywanie bieżących poleceń przełożonego

·        wykonywanie powierzonych prac ślusarskich

·        dbanie o porządek na stanowisku pracy

Czego wymagamy:

·        minimum 1 rok doświadczenia

·        chęci i dyspozycyjności do pracy dwuzmianowej

·        zaangażowania w wykonywanej pracy

·        aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich  sprawnego uzupełnienia) - warunek konieczny

Co oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, jednego z czołowych producentów najwyższej jakości mięsa drobiowego i jego wyrobów

·        umowę o pracę na pełen etat

·        pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (5:45 - 13:45, 13:45 - 21:45)

·        dofinansowanie do prywatnego pakietu medycznego

·        szkolenia i wdrożenia na stanowisku pracy

Proszę o dołączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916494151