2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Opolskie
  6. Odnawialna - Opole
Dodane Dzisiaj o 14:56

Hydraulik, monter Pomp Ciepła

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • montaż pomp ciepła,
  • montaż, modernizacja hydrauliki,
  • utrzymywanie relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • doświadczenie w montażu pomp ciepła,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole i w sytuacjach stresowych,
  • dbanie o powierzony sprzęt.

Mile widziane

  • uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) w zakresie D (dozór) i E (eksploatacja)*,
  • doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych,
  • doświadczenie w zakresie montażu hydrauliki,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + systemu premiowego - to Ty decydujesz ile zarobisz, brak ograniczeń zarobków! Zakres przeciętnego wynagrodzenia: 4 000zł – 10 000zł netto,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne technologie,
  • szkolenia techniczne,
  • specjalistyczną odzież roboczą oraz niezbędny sprzęt,
  • badania lekarskie - dla osób pracujących na wysokości powyżej 3m,
  • szkolenie BHP wstępne oraz okresowe,
  • stałe wsparcie koordynatora działu technicznego,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • miłą atmosferę oraz komfort pracy,
  • stawiamy na długoterminową współpracę.

O nas

SunLife sp. z o. o sp. k. to regionalna firma, która działa na terenie województwa opolskiego oraz województw ościennych. Jesteśmy liderem wśród firm fotowoltaicznych, zrealizowaliśmy blisko 1 000 instalacji, współpracujemy z partnerami z branży finansowej, dzięki czemu posiadamy najlepsze warunki kredytowe dla klientów.

 To co nas motywuje do działania to wpływ na ekologię. Do tej pory dzięki Naszej pracy zasadziliśmy ponad 150 000 wirtualnych drzew oraz zredukowaliśmy emisję dwutlenku węgla do atmosfery o blisko 6 000 ton.

Gwarantujemy najwyższą jakość, eksperckie doradztwo oparte o nasze 7-letnie doświadczenie w branży OZE, opiekę po montażu oraz wsparcie. Naszym największym celem jest zadowolenie klienta dzięki czemu, aż 70% naszych instalacji pochodzi z rekomendacji! Współpracujemy z instytucjami, które wspierają rolnictwo. Pozytywne opinie naszych inwestorów potwierdzają, że to nie tylko praca a pasja, za którą stoi szereg zaangażowanych osób.

Zostaliśmy zauważeni oraz docenieni przez inne firmy, dzięki czemu lista naszych partnerów biznesowych stale rośnie. Uzyskaliśmy wyróżnienie jako najlepsza firma instalatorska. Wspieramy akcje charytatywne, a także jesteśmy oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SunLife sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w: Torowa 4, 45-073 Opole (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail dostępnym na naszej stronie internetowej.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 730696186