2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Poznań
  7. Hostessa, host - Łazarz
Dodane Dzisiaj o 09:57

Hostessa na Targi ITM Industry Europe 4.06.-7.06.2024 MTP Poznań

Wynagrodzenie

50 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Poszukujemy hostessy na stoisko na Targi ITM Industry Europe 4.06-7.06.2024 w Poznaniu

Zakres obowiązków: pomoc w obsłudze stoiska, podawanie napojów, wręczanie ulotek, nawiązanie rozmowy z klientami czekającymi na wolnego handlowca itp.

Możliwa dodatkowa premia za zaangażowanie się w pracę na stoisku.

Wymagane doświadczenie w pracy hostessy na stoisku.

Oferty ze zdjęciem i podaniem stawki za 4 dni pracy (04.06-6.06 w godz. 9-16, 7.06 9-15) prosimy wysyłać na skrzynkę olx. Oferty bez zdjęcia będą automatycznie odrzucane.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 828862438