2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Wola
Dodane 05 maja 2024

Higienistka stomatologiczna - 2 razy w tygodniu do ustalenia

Wynagrodzenie

60 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie

Poszukujemy samodzielnej higienistki stomatologicznej do pracy na 2 dni w tygodniu - preferowane popołudnia od 13.00 do 21.00 - dni do ustalenia.

Konieczne wykształcenie kierunkowe i doświadczenie.

Zakres zadań: samodzielna higienizacja i wybielanie gabinetowe metodą beyond, wybielanie nakładkowe.

Umowa: samozatrudnienie - wystawianie miesięcznie rachunków.

Wynagrodzenie: stawka godzinowa + wysoka prowizja od sprzedaży usług stomatologicznych.

Prosimy o przesłanie CV.

Z wybranymi kandydatkami skontaktujemy się drogą telefoniczną.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 709167874