2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Siemianowice Śląskie
Dodane 28 maja 2024

Handlowiec/Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Ad Moto Rafał Zawisz to  ekipa składająca się z doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów, którzy pracują z pasją, aby dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości usługi filtracji olejów, smarów i chłodziw oraz najlepsze na rynku agregaty do filtracji własnej produkcji.

Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i ich pełne zadowolenie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż produktów oraz usług

 • Nawiązywanie relacji z klientami i budowanie trwałych partnerstw

• Aranżowanie spotkań i pozyskiwanie nowych Klientów

• Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów

• Obsługa stałych Klientów

• Regularny kontakt telefoniczny i bezpośredni z Klientami w celu poznania ich potrzeb i pozyskania nowych zamówień

• Koordynacja realizacji zamówień

• Pomoc w tworzeniu materiałów na social media

Oferujemy:

• Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu oraz organizacji pracy

• Po okresie próbnym stabilne warunki zatrudnienia oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie

• Niezbędne narzędzia pracy

• Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Wymagania:

• Wykształcenie min. Średnie

• Mile widziana znajomość branży przemysłowej

• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

• Talent do sprzedaży

• Nawiązywanie otwartych i trwałych relacji interpersonalnych

• Umiejętności negocjacyjne

• Silna motywacja do osiągania sukcesów

• Umiejętność tworzenia treści i pracy w social mediach – mile widziane

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 919829669