2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grzegórzki
Dodane 29 maja 2024

Handlowiec - kingLED.pl producent oświetlenia LED - przy rondzie Mog.

Wynagrodzenie

5 400 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

kingLED.pl - to 30 osobowy zespół. Działamy od 2011 roku.

Importujemy, produkujemy i sprzedajemy oświetlenie LED.

Sprzedaż prowadzimy do Klienta detalicznego oraz na inwestycje B2B.

Posiadamy mocną pozycję na runku i ciągle się rozwijamy.

Miejsce pracy: Kraków, ul.Grunwaldzka 28 *obok ronda Mogilskiego

Czas pracy: 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie + dodatkowe soboty rotująco

Pełny etat - umowa o pracę

Poszukujemy nowej osoby do zespołu handlowego.

Nie musisz się znać na oświetleniu, w trakcie szkolenia staniesz się specjalistą!

Zadania:

-obsługa Klienta internetowego oraz stacjonarnego

-obsługa i utrzymanie relacji z Klientem

-tworzenie ofert handlowych

Praca polega na obsłudze Klientów którzy sami zgłaszają się do naszego sklepu.

Wymagamy:

-doświadczenia w pracy handlowej

Oferujemy:

-umowę o pracę

-podstawę + premię

-pracę w stabilnej firmie

Jeśli podejmiesz u nas pracę, wyszkolimy Cię na specjalistę od oświetlenia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV. Do CV proszę dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 915768655