2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 20 maja 2024

Handlowiec ds. Sprzedaży Kotłów

Wynagrodzenie

4 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Handlowca Specjalizującego się w Sprzedaży Kotłów ( na Pellet, Ekogroszek, Zrębkę)

Opis stanowiska:

Dołącz do naszego zespołu jako handlowiec odpowiedzialny wyłącznie za sprzedaż kotłów na pellet, zrębkę i ekogroszek. Szukamy dynamicznej i zmotywowanej osoby, która pomoże nam rozwijać rynek tych produktów i budować trwałe relacje z klientami.

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Prezentacja i sprzedaż kotłów na pellet, zrębkę i ekogroszek

Doradztwo techniczne i wsparcie w doborze odpowiednich produktów

Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków umów

Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Samodzielność, inicjatywa i umiejętność organizacji pracy

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Niezbędne narzędzia pracy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zapraszamy do aplikowania i przesyłania swojego CV. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCE s.c. z siedzibą w Kleczy Dolnej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 919489507