2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Fabryczna
Dodane 10 kwietnia 2024

Handlowiec branża automatyka i elektryka

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma AS Technika Sp.zo.o. producent szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych oraz dostawca automatyki i elektrotechniki dla firm wykonawczych i prefabrykatorów zatrudni Inżynier Sprzedaży z branży Elektryka lub Automatyka do Działu handlowego

Obowiązki:

-samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,

- budowanie sieci sprzedaży

-sprzedaż produktów (automatyka, elektrotechnika) oraz usług firmy (montaż szaf sterowniczych i rozdzielni)

-doradztwo i dopasowanie oferty sprzedażowej

-opieka nad prowadzonymi projektami

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

-cotygodniowe raportowanie z działań

Wymagania:

  • podstawowa znajomość branży elektrycznej, automatyki

  • doświadczenie i wyniki w sprzedaży

  • doświadczenie w kontaktach z klientem oraz w sprzedaży bezpośredniej

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami

  • umiejętność organizacji pracy

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • wykształcenie techniczne

  • prawo jazdy kategorii B (wymóg konieczny)

Oferujemy:

- umowę o pracę

-Niezbędne narzędzia (telefon, notebook, samochód )

- ubezpieczenie grupowe

-atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego pułapu prowizyjnego

- karta Multisport

-pakiet prywatnej opieki zdrowotnej PZU

CV bez poniższej klauzuli nie będą brały udziału w rekrutacji;

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 691990745