2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Brzeg Dolny
Paulina
Dodane 28 maja 2024

Grupa PCC/ Laborant / 3 zmiany w systemie czterobrygadowym

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Laboranta.

Profil

  • gotowość do pracy na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane chemiczne

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na przyswajanie wiedzy

Zadania

  • kompleksowe badania i analiza substancji chemicznych

  • przygotowywanie prób i odczynników do badań

  • bieżąca dokumentacja wyników przeprowadzonych prac

  • archiwizacja prób i utylizacja

  • wykorzystanie różnorodnych technik analitycznych

Oferta

  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dodatki za pracę w systemie zmianowym

  • premie kwartalne

  • wczasy pod gruszą i dodatki w okresie świątecznym

  • siłownia i boisko na terenie firmy

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych

  • ubezpieczenie grupowe

  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników

  • autobus firmowy z Wrocławia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 918248118