2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Śląskie
  6. Grafika - Czarków
Dodane 21 maja 2024

Grafik, Specjalista Obsługi Klienta, Pracownik Produkcji Reklam

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czarków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mabu Reklama zajmuje się produkcją Reklamy Wizualnej, Świetlnej.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: grafik komputerowy, specjalista obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie projektów graficznych,

- przygotowanie projektów do produkcji reklam,

- przygotowanie wycen, ofert,

- kontakt z klientem

- zamawianie materiałów potrzebnych do produkcji,

- współpraca z działem produkcji,

- weryfikacja poprawności plików,

Wymagania:

- praktyczna znajomość programów graficznych - CorelDRAW,

- dokładność i skrupulatność,

- komunikatywność,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie o oparciu o umowę o pracę,

- wsparcie merytoryczne,

- możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach,

- niezbędne narzędzia pracy,

- Zdobywanie doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się branży,

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w branży i umiejętności

Godziny pracy: 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku

Istnieje możliwość nadgodzin oraz pracy w soboty.

Jeśli Chcesz zmienić pracę to zadzwoń!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.mabu.pl aby zobaczyć jak pracujemy.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres e-mail kontakt[małpa]mabu.pl

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Czarków,

Śląskie

Śląskie, Czarków
ID: 878679152