2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Łódzkie
  6. Grafika - Radomsko
Dodane 21 maja 2024

Grafik/ projektowanie opakowań, etykiet/ zdjęcia produktowe

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GEKO, producent oraz dystrybutor własnych marek narzędziowych z siedzibą w Kietlinie k. Radomska zatrudni osobę na stanowisko:

Grafik/projektowanie opakowań, banery/ gazetki / robienie zdjęć produktowych

Obowiązki:

- robienie oraz obróbka zdjęć i filmików prezentujących produkty firmy,

- projektowanie różnych materiałów graficznych (banery, ulotki, projekty opakowań),

- tworzenie grafik na potrzeby mediów społecznościowych,

- przygotowanie i realizowanie kampanii reklamowych,

- inicjowanie nowych działań i aktywności online,

- budowanie spójnego wizerunku marki.

- projektowanie opakowań, naklejek w programie Corel Draw

Oczekujemy:

- chęci do pracy i wnoszenia nowych pomysłów,

- kreatywności i zaangażowania,

- podstawowej znajomości programów graficznych,

- umiejętności redagowania tekstów reklamowych,

- komunikatywności,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość realizacji własnych pomysłów,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 919966132