2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Pomorskie
  6. Grafika - Tczew
Dodane 13 maja 2024

Grafik Kreatywny

Wynagrodzenie

4 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Reklama Kreatywna od 10 lat działa na rynku tworząc środowisko przyjazne wszelkim działaniom B2B. W naszym portfolio znajduje się dział HoReCa (portal abc-restauracji, katalogi elektroniczne i drukowane), portal skierowany do klientów hurtowych i detalicznych(abc-handlu) jak i usługi poligraficzne (reklama-kreatywna).

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata /kandydatki zainteresowanych pracą na stanowisku: Grafik Kreatywny

Nasze wymagania:

-znajomość pakietu Adobe

-znajomość html/css

-znajomość systemu zarządzania treścią Wordpress

-punktualność

-sumienność

Twoje obowiązki:

-tworzenie projektów na potrzeby druku, grafik pod social media

-tworzenie projektów pod strony internetowe

-przygotowywanie mailingów

-obsługa treści na portalach firmowych

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-pracę w biurze w Tczewie w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku,

-pracę w rozwijającej się firmie,

-miłą atmosferę

-narzędzia do pracy oraz pełne szkolenie produktowe,

-Kandydatów prosimy o przesłanie Cv wraz z portfolio

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 803416113