2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Śląskie
  6. Grafika - Łaziska Górne
  7. Grafika - Łaziska-Centrum
Dodane 22 maja 2024

Grafik komputerowy pracownik drukarni wielkoformatowej

Lokalizacja

Łaziska Górne, Łaziska-Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. W związku z dalszym rozwojem struktur, obecnie poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko pracownik drukarni - grafik komputerowy, zatrudnimy energiczną i pracowitą osobę na w prężnie działającej firmie z branży drukarskiej.

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie i obróbka graficzna zdjęć, tworzenie wizualizacji

- Tworzenie projektów graficznych oraz przygotowanie pod druk wielkoformatowy, DTP, DTF

- Umiejętność oceny otrzymanych plików pod kątem ich przydatności do edycji i druku

- Ścisła współpraca z działem obsługi klienta oraz działem produkcji

Wymagania pracodawcy:

- Znajomość programów graficznych Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign

- Znajomość pakietu MS Office

- Praca na Apple iMAC

- Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę

- Doświadczenie w obszarze projektowania graficznego (poparte własnym portfolio).

- Umiejętność analitycznego myślenia i szukania kreatywnych rozwiązań

- Samodzielność

- Dokładność, wysoka organizacja pracy i umiejętność ustawiania priorytetów

- Poczucie estetyki

Dodatkowym atutem będą:

-prawo jazdy kat. b (dojazd do pracy)

Oferujemy:

-umowa o pracę

-stabilność zatrudnienia

-pracę od poniedziałku do piątku

-wynagrodzenie wypłacane terminowo

-pracę w rozwijającym się kreatywnym zespole

-zatrudnienie od zaraz

Miejsce pracy: Łaziska Górne

W CV prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Łaziska Górne, Łaziska-Centrum
ID: 831629801