2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Poznań
  7. Grafika - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Grafik Fotograf do współpracy

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Biuro Rachunkowe TAXO, z siedzibą w Poznaniu, poszukuje kreatywnego grafika/fotografa do współpracy przy różnorodnych projektach graficznych i fotograficznych.

Zakres Obowiązków to m.in:

  • Wykonywanie sesji fotograficznych i nagrywanie materiałów na miejscu, według potrzeb, około 1 raz w miesiącu (do ustalenia).

  • Tworzenie grafik do artykułów na bazie materiału z sesji - około 10-12 grafik per msc

  • Realizacja krótkich video wraz z montażem na media społecznościowe firmy.

  • Tworzenie grafik do banerów, oraz innych materiałów reklamowych lub marketingowych.

  • Sporadyczne projektowanie materiałów reklamowych, w tym kartek świątecznych, wizytówek, roll-up, ulotek itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym, fotografii, materiałach video

  • Zdolność do pracy zgodnie z określonym stylem, dostosowanym do różnych platform, które obsługujemy.

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy oraz realizacji zleceń.

  • Kreatywność i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów.

Warunki Współpracy:

  • Stała forma współpracy B2B lub umowa zlecenie (bez stawki godzinowej).

  • Jasno ustalony system rozliczenia, obejmujący konkretną kwotę za sesję oraz ustaloną cenę za grafikę bądź pakiet grafik.

Przed aplikacją zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na mediach społecznościowych, aby zapoznać się z obowiązującą u nas komunikacją wizualną, którą pragniemy kontynuować i udoskonalać :

LinkedIn: Biuro Rachunkowe TAXO, Prosta Spółka

Strona internetowa: www.taxo-acc.pl, www.taxo-krypto.pl, www.prosta-spolka.pl

Facebook: Biuro Rachunkowe TAXO , Prosta Spółka Akcyjna

Jeśli jesteś osobą kreatywną, zaangażowaną i z pasją do projektowania graficznego oraz fotografii, chętnie zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o przesłanie portfolio lub wskazanie dostępnych online zrealizowanych projektów.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 917063249