2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Bałuty
Dodane 29 kwietnia 2024

Główny specjalista ds. technicznych

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa „OGNIWO” poszukuje osoby do pracy na stanowisku Główny specjalista ds. technicznych.

Zakres obowiązków

Do obowiązków Głównego specjalisty ds. technicznych należy:

I. W zakresie realizowania zadań Spółdzielni :

1. Organizacja wykonania zadań techniczno-eksploatacyjnych wynikających z ogólnie obowiązujących przepisów statutu, regulaminów i instrukcji oraz uchwał i decyzji organów Spółdzielni.

2. Nadzorowanie spraw dotyczących:

- utrzymania zasobów Spółdzielni w należytym stanie technicznym i estetycznym,

- eksploatacji zasobów mieszkaniowych , lokali użytkowych i garaży ,

- remontów bieżących i kapitalnych zasobów mieszkaniowych, lokali użytkowych i garaży,

- interesów prawnych Spółdzielni wynikających z umów w zakresie remontów,

- stanu BHP i p.poż. w zasobach Spółdzielni.

3. Nadzorowanie spraw dot. realizacji nowych inwestycji, w tym interesów prawnych Spółdzielni wynikających z umów w tym zakresie.

4. Opracowywanie projektów zarządzeń, instrukcji i regulaminów wchodzących

w zakres obowiązków.

5. Organizowanie wyboru wykonawców na roboty remontowo-budowlane, w tym zapytania ofertowe, korespondencja z oferentami, przegląd ofert, sprawdzanie kosztorysów, organizowanie posiedzeń Komisji do spraw wyboru ofert.

6. Współdziałanie z Komisją GZM Rady Nadzorczej w zakresie określonym w statucie oraz odpowiednich regulaminach.

7. Przygotowanie i wnoszenie na posiedzenia zarządu wniosków, co do których

podejmowanie decyzji należy do kompetencji zarządu.

8.Prowadzenie spraw związanych z nadzorem mienia w siedzibie spółdzielni przy

ul. Klonowej 8.

9. Realizacja zadań w zakresie obrony cywilnej w Spółdzielni.

10.Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

II. W zakresie spraw technicznych :

1. Opracowywanie projektów planów na roboty remontowe, przy współudziale

kierowników administracji, wynikających z przeglądów technicznych zasobów

Spółdzielni.

2. Opiniowanie i zatwierdzanie "Protokołów konieczności" na roboty remontowe.

3.      Opracowywanie projektów umów wraz z niezbędną dokumentacja na wykonanie robót w zasobach Spółdzielni .

4. Wystawianie zleceń wykonawcom robót remontowych na podstawie wniosków kierowników administracji i prowadzenie ich rejestru.

5. Udział we wprowadzaniu wykonawców robót budowlano-remontowych na budowę.

6. Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi remontami z uwzględnieniem jakości

ich wykonania.

7. Sprawdzanie kosztorysów robót remontowych.

8. Prowadzenie rejestru dokumentacji dotyczącej remontów i usuwania wad

technologicznych.

9. Uczestniczenie w odbiorach wykonanych robót remontowych i sporządzanie

protokołów odbioru.

10. Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami wymagającymi pozwolenia na budowę lub zgłoszenia do nadzoru budowlanego.

11. Nadzór nad terminowym i należytym usuwaniem usterek gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

12. Prowadzenie korespondencji z użytkownikami lokali w budynkach Spółdzielni w zakresie wynikającym z zakresu obowiązków.

13. Prowadzenie korespondencji dotyczącej spraw technicznych Spółdzielni

z urzędami i instytucjami.

l4. Segregowanie i przechowywanie wszelkich dokumentów i akt związanych z wykonywaniem powierzonych obowiązków.

15.Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Zakres odpowiedzialności

Główny specjalista ds. technicznych odpowiedzialny jest przed bezpośrednim

przełożonym za całokształt powierzonych mu obowiązków, a w szczególności za:

1.  Przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów, zarządzeń i instrukcji związanych z prowadzonymi sprawami wynikającymi z niniejszego zakresu obowiązków.

2.Prawidłowe i terminowe wykonywanie prac objętych niniejszym zakresem.

3.Skutki prawne (dyscyplinarne, cywilne i karne) podejmowanych decyzji oraz sporządzonych i podpisanych dokumentów.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy spółdzielni bądź adres korespondencyjny:

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ogniwo"

ul. Klonowa 8

90-039 Łódź

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 915218185