2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Radom
Dodane 24 maja 2024

Główny Księgowy / Księgowa

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Saportia dostarcza kompletne rozwiązania w zakresie systemów zabezpieczenia technicznego. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu obiektów trudnych tzw. podwyższonego ryzyka w branżach: Nafta, Gaz, Chemia, Energetyka, Administracja Publiczna, Infrastruktura Krytyczna.

Swoim pracownikom stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego wspierając ich w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Obecnie szukamy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Główny Księgowy

Miejsce pracy: Radom

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:

 Opis Stanowiska:

·         Sporządzanie list płac i dokumentacji wewnętrznej w tym zakresie;

·         Sporządzanie deklaracji do ZUS;

·         Prowadzenie dokumentacji w zakresie płac i czasu pracy;

·         Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;

·         Prowadzenie procesu rekrutacji i zatrudnienia;

·         Prowadzenie korespondencji /umiejętność redagowania pism;

·         Prowadzenie ksiąg handlowych;

·         Prowadzenie ewidencji środków trwałych;

·         Rozliczanie delegacji służbowych;

·         Sporządzanie deklaracji do US;

·         Współpraca z firmami/instytucjami zewnętrznymi;

·         Przygotowanie przelewów w systemie bankowości internetowej;

·         Kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań;

·         Bieżące monitorowanie zmian w przepisach;

·         Współpraca z bankami i firmami ubezpieczeniowymi;

·         Weryfikacja umów handlowych, ubezpieczeniowych, cywilnoprawnych.

Oczekujemy:

·         Praktycznej znajomości zagadnień związanych z ZUS, kadrami i płacami;

·         Praktycznej znajomości zagadnień Prawa Pracy, przepisów podatkowych, ustawy o  rachunkowości i ksh w zakresie sp. z o.o.;

·         Znajomość przepisów prawa w zakresie umów w obrocie gospodarczym;

·         Dobrej znajomości pakietu Office i MS Excel ;

·         Obsługi programu księgowego Symfonia i Płatnika;

·         Motywacji do ciągłego pogłębiania wiedzy – samodoskonalenia;

·         Myślenia wielowątkowego;

·         Dojrzałości i samodzielności;

·         Skrupulatności, dokładności;

·         Udokumentowanego doświadczenia w pracy w sp. z o.o.

OFERUJEMY:

·        ciekawą pracę

·        stabilne zatrudnienie

·        narzędzia niezbędne do pracy

·        kompleksowe wdrożenie w obowiązki

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 917413205